Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo

Neohodnoceno
Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo
2 944 Kč –53 %
2 944 Kč –53 % 1 377 Kč
Skladem (>5 ks)

Vneste do svého bydlení rustikální šarm s našimi nevšedními a stylovými dřevěnými hnízdovými odkládacími stolky! Tento set hnízdových stolků obsahuje 2 dřevěné odkládací stolky různých velikostí a ve vašem bydlení nepochybně zaujme na první pohled.

Sada hnízdových stolků je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z padlých stromů, dřevěných částí vozů a lodí a z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Obsahuje tedy celou řadu různých druhů dřeva, jako jsou mahagon, borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin a může se stát, že v něm najdete hřebíky, šrouby, dutiny či jiné nedokonalosti. Právě tyto drobné nedostatky však vypovídají o jeho bohaté historii a dodávají mu autentický a hřejivý vzhled. Sada stolků je celá ručně vyrobená a každá fáze výrobního procesu se provádí s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Tyto hnízdové stolky uplatníte v interiéru mnoha různými způsoby, například jako konferenční stolky, stolky k pohovce, stolky do obývacího pokoje, noční stolky apod.

Důležitá poznámka: Zásilka obsahuje 2 hnízdové stolky.

  • Materiál: masivní recyklované dřevo
  • Rozměry (velký): 40 x 40 x 30 cm (D x Š x V)
  • Rozměry (malý): 27 x 20 x 23 cm (D x Š x V)
  • Leštěné, natřené a nalakované
  • Snadno se čistí navlhčeným hadříkem
  • Zásilka obsahuje 2 hnízdové stolky
Kód Kód: 283922
Jméno značky: zahrada-XL
Kategorie: Odkládací stolky
Hmotnost: 6.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Stav zásob

Možnost dobírky

14 denní záruka vrácení peněz

97% zákazníků hodnotí ZAHRADA-XL jako VYNIKAJÍCÍ

DOBÍRKA PŘEVOD
Money Back Guarantee

14 denní záruka vrácení peněz Pokud nebudete spokojeni s produktem, jednoduše jej ZDARMA vraťte na naše náklady a my vám vrátíme peníze.