Miskovitý konferenční stolek recyklované dřevo 60 x 60 x 30 cm

Neohodnoceno
Miskovitý konferenční stolek recyklované dřevo 60 x 60 x 30 cm
6 537 Kč –53 %
6 537 Kč –53 % 3 051 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento dřevěný vintage konferenční stolek z použitého dřeva bude nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti. Jeho pevná dřevěná deska poskytuje stabilní a bezpečnou plochu pro odkládání skleniček, váz, ovoce nebo dekorací. Jedinečný miskovitý tvar dodává tomuto kusu nábytku osobitý půvab.

Tento exotický konferenční stolek je vyrobený z recyklovaného dřeva, což znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a lehce se odlišuje od ostatních. Nábytek vyrobený z recyklovaného dřeva má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, akácie, mangovník, damarovník atd. Recyklované dřevo je pevné, stabilní, odolné a krásné. Otvory po hřebících nebo obnažená kresba dřeva vypovídají o bohaté historii materiálu a vyzývají další generace, aby k ní přidali svou vlastní.

Čistě rukodělné řemeslné zpracování dodává stolku působivý vintage styl a exotický šarm. Každý z výrobních kroků, jako je sestavení, vyleštění a navoskování, je prováděň s tou největší pečlivostí. Uvolněte se a vychutnejte si příjemný večer v kruhu vaší rodiny nebo přátel okolo tohoto jedinečného a originálního konferenčního stolku!

Důležité upozornění: Barva se může lišit kus od kusu, a proto je každý konferenční stolek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál stolní desky: masivní recyklované dřevo
  • Materiál základny: Ocel s bílou povrchovou úpravou
  • Celkové rozměry: 60 x 30 cm (průměr x V)
  • Vícebarevné dřevo s bílým ohraničením
  • Pouze rukodělná výroba
  • Leštěný, částečně natřený a navoskovaný
  • Maximální nosnost: 110 kg
Kód Kód: 243353
Jméno značky: zahrada-XL
Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 14.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: